The Vampire Diaries Eesti foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Foorum The Vampire Diaries fännidele.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Teine hooaeg

Go down 
+3
MidNightmoon
kiskamiska
Häly-
7 posters
AutorTeade
Häly-
Admin
Häly-


Postituste arv : 63
Join date : 25/04/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Teine hooaeg Empty
PostitaminePealkiri: Teine hooaeg   Teine hooaeg EmptyKolm Mai 26, 2010 3:41 am

Teise hooaja esimene promopilt.
Teine hooaeg 207873235
minu arust on see suht sarnane esimese hooaja piltidega

Ningu teise hooaja tutvustus:
Uues hooajas pahatahtliku Katherine ilmumisel "raputab" ta armukolmnurga Stefani, Elena ja Damoni vahel, aga teised Mystic Fallsi elanikud peavad valima poole, seepärast et nad saavad ohvriks uue liigi poolt. Uued ja ettearvamatud sõbralikud suhted on võltsitud, liitlastest saavad vaenlased ja süda saab purustatud. Stefan ja Damon on sunnitud kohtuma kurjaga, mis on veelgi julmem ja hirmsam , kui nad oskaksid ette arvata. Ja nad hakkavad oma särke ära võtma. Ja tihti!
Tagasi üles Go down
http://agreen.ucoz.com/
kiskamiska




Postituste arv : 2
Join date : 18/06/2010

Teine hooaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teine hooaeg   Teine hooaeg EmptyReede Juun 18, 2010 2:22 am

Millal II hooaeg algab? eijõuaäraoodata bounce
Tagasi üles Go down
Häly-
Admin
Häly-


Postituste arv : 63
Join date : 25/04/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Teine hooaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teine hooaeg   Teine hooaeg EmptyReede Juun 18, 2010 4:49 pm

ei teagi, kuskil pole nagu kirjas, ag ama kaldun arvama, et sügisel
Tagasi üles Go down
http://agreen.ucoz.com/
MidNightmoon

MidNightmoon


Postituste arv : 23
Join date : 29/04/2010
Age : 33
Asukoht : Pärnu

Teine hooaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teine hooaeg   Teine hooaeg EmptyLaup Aug 07, 2010 6:10 pm

Teine hooaeg algab 9. september 2010
Tagasi üles Go down
Häly-
Admin
Häly-


Postituste arv : 63
Join date : 25/04/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Teine hooaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teine hooaeg   Teine hooaeg EmptyLaup Aug 21, 2010 7:07 pm

teise hooaja promo siis, neile kes siin üldse veel käivad

Tagasi üles Go down
http://agreen.ucoz.com/
martin




Postituste arv : 5
Join date : 05/08/2010

Teine hooaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teine hooaeg   Teine hooaeg EmptyEsm Aug 30, 2010 7:22 pm

tõotab minna põnevaks, ei suuda üheksandat septembrit ära oodata =P
Tagasi üles Go down
laurakaro112




Postituste arv : 2
Join date : 07/02/2011

Teine hooaeg Empty
PostitaminePealkiri: laura   Teine hooaeg EmptyEsm Veeb 07, 2011 2:38 am

MidNightmoon kirjutas:
Teine hooaeg algab 9. september 2010
tere , kas te saaksite öelda , kas vampiiri päevikud on eesti kanalil ka ? , olen tõmmanud internetist omale osad , aga tahaks ka teada kas need kuskil kanalil ka ?foxlifel või kuskil mujal , mul pole seda cw kanalit , või mis kanal see on ?:d fännan kohutavalt seda sarja ja tahaks teada selle kohta !?Smile

Tagasi üles Go down
martin




Postituste arv : 5
Join date : 05/08/2010

Teine hooaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teine hooaeg   Teine hooaeg EmptyEsm Veeb 07, 2011 8:25 pm

Eesti kanalid hetkel ei näita ja neil ei ole ilmselt plaanis ka lähimatel aastatel näitama hakata. Esiteks on seriaali õigel päeval näitamise õigused liiga kallid arvestades Eesti väikest vaatajaskonda. Ning tagantjärgi näitamisel ei oleks samuti suurt mõtet, sest kes on sellel seriaalil silma peal hoidnud, need teevad seda ka edaspidi (ükskõik mis meetodil) ning ei hakkas ilmselt ka seda Eesti kanalilt vaatama, kui alustataks näiteks esimesest osast.
Küsimusele vastates pean ütlema, et originaalne kanal on Ameerika The CW Television Network, mis Euroopas kaabel-TV võrkudes on tundmatu. Nende kodulehelt saab ka episoode vaadata, kui asud õiges regioonis (st. mitte Euroopas)
Enda Starmani kaabel-TV paketist olen leidnud ma ainsa kanalina Saksa PRO-Sieben, mis edastab Vampiiri päevikuid esmaspäeviti ajalise nihkega. Hetkel on seal küll väike paus, aga minu teada juba järgmine esmaspäev (17.veebruar) lastakse eetrisse S02E04 osa, ehk siis teise hooaja neljas osa. Ainuke probleem on muidugi see, et võib olla kõik inimesed ei oska saksa keelt, siis on natuke jama.
Ise olen kõik episoodid hankinud hotfile123.com otsingu kaudu, sisestades otsingusõnaks müstilise "the vampire diaries s02e07.HDTV.xvid-2hd" ja neid ~350MB faile vaadanud =P
Tagasi üles Go down
Kissu

Kissu


Postituste arv : 5
Join date : 01/01/2011
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Teine hooaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teine hooaeg   Teine hooaeg EmptyReede Veeb 18, 2011 10:08 pm

Ma vaatan seda tvdex.org ... sain selle lk oma vennalt, kes sealt vaatab mingit oma seriaali.
kui keegi tahab seda vaadata siis!

Seal on see osa olemas just sel samal päeval mil see tuleks ameerikas telekasse. Smile
Tagasi üles Go down
martin




Postituste arv : 5
Join date : 05/08/2010

Teine hooaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teine hooaeg   Teine hooaeg EmptyReede Apr 08, 2011 3:21 am

nonii, poisid ja tüdrukud. Olukord on muutunud, Eesti kanal 11 ehk Kanal2 tütarkanal ostis Vampiiri Päevikud endale sisse. Esimese hooaja esimene osa oli eetris esmaspäeval, 7. aprillil, kell 22. Järgmine osa järgmine esmaspäev, samal ajal Very Happy
Tagasi üles Go down
nian




Postituste arv : 1
Join date : 15/06/2011

Teine hooaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teine hooaeg   Teine hooaeg EmptyKolm Juun 15, 2011 2:52 am

MidNightmoon kirjutas:
Teine hooaeg algab 9. september 2010
Ja see september algab 3 hooaeg
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Teine hooaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teine hooaeg   Teine hooaeg Empty

Tagasi üles Go down
 
Teine hooaeg
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tuleb ka 2.Hooaeg
» Millal algab 3.hooaeg???

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
The Vampire Diaries Eesti foorum :: SARI :: 2.hooaeg-
Hüppa: